ANA SAYFA HIGHGENIC BLOG EKONOMİK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

EKONOMİK TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Temizlik ürünleri, ev ve iş yeri hijyenini sağlarken kullanılmaları sebebiyle büyük önem taşıyor. Yaşam ve çalışma alanlarınızı etkili bir şekilde temizleyebilmenize yardımcı olan ürünlerin fiyatları da kullanıcıların dikkat ettiği noktalar arasında bulunuyor. Temizlik ürünlerinin sıklıkla kullanılması ve buna bağlı olarak kısa sürede tükenmesi, pek çok kullanıcıyı ekonomik temizlik ürünleri arayışına itiyor. 

Ürünlerin yalnızca fiyatlarına bakmak ise her zaman doğru sonuç vermiyor. Uygun fiyatlı temizlik ürünü satın alma ihtiyacı, kimi zaman düşük kalitedeki açık temizlik ürünleri arasından seçim yapma sorununu beraberinde getiriyor. 

Temizlik ürünleri, silme işlemleri bittikten sonra da solunuyor ve sertifikasız açık temizlik ürünleri, hem sizin hem de ailenizin sağlığını tehlikeye atabiliyor. Peki ekonomik temizlik ürünleri hangileridir, hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünler nasıl satın alınır, biliyor musunuz? 

Bu soruların yanıtını ve temizlik ürünü seçimi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları aşağıdaki başlıklarda bulabilirsiniz:

  • Ekonomik Temizlik Ürünleri Alışverişi
  • Ucuz Temizlik Malzemeleri Nerede Satılır?
  • Ekonomik HighGenic Temizlik Ürünleri

Ekonomik Temizlik Ürünleri Alışverişi

Ekonomik temizlik malzemeleri alışverişi yaparken bazı detaylara dikkat etmenizde yarar bulunuyor. Büyük boy ambalajları tercih ederek satın alacağınız ürünün birim fiyatını daha cazip hâle getirebilirsiniz. Dilerseniz tekrar doldurulabilen kutuları kullanabilir ve böylece tek kullanımlık ambalajların oluşturduğu yükten kurtulabilirsiniz. Ürünleri satın alacağınız firmayı doğru seçmeniz de tasarruf edebilmeniz açısından büyük önem taşıyor. İhtiyaç duyacağınız ürünleri farklı yerlerden satın almanız, her ürün için ayrı bir kargo ücreti ödemeniz anlamına geliyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için tüm ihtiyaçlarınızı tek bir satıcıdan alarak ücretsiz kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Üstelik hep aynı yerden sipariş vererek satıcıların düzenli müşterilerine sundukları özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanabilir, online sipariş işlemleriyle paranın yanı sıra zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Ucuz Temizlik Malzemeleri Nerede Satılır?

Eğer siz de sertifikalı, kaliteli ve uygun fiyatlı temizlik malzemeleri satın almak istiyorsanız HighGenic ürünlerini tercih edebilirsiniz. HighGenic imzası taşıyan ürünleri ise Türkiye’nin tüm büyük pazar yerlerinde bulabilirsiniz. Siz alışverişinizi nereden yapmayı tercih ediyorsanız HighGenic imzalı ekonomik temizlik malzemeleri de orada sizi bekliyor. 

HighGenic ekonomik temizlik malzemeleri siparişi için isterseniz Trendyol’u, isterseniz n11.com’u seçebilirsiniz. Birbirinden kaliteli HighGenic ürünlerine hepsiburada.com üzerinden de ulaşabilirsiniz. 

Tercih ettiğiniz online satış platformlarını takip ederek HighGenic’in size özel dönemlik kampanya ve indirimlerini yakalayabilir, pazar yerlerinin kullanıcılara özel indirim kuponlarını değerlendirebilir ve böylece alışverişinizi daha da kârlı hâle getirebilirsiniz. 

Ekonomik HighGenic Temizlik Ürünleri

HighGenic tarafından üretilen temizlik ürünleri arasında birbirinden farklı işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz çok sayıda seçenek bulunuyor. Farklı ihtiyaçlarınız için üretilen seçenekler, temizlik seviyenizi zirveye taşırken lekelerden, kirlerden ve sağlığınızı tehdit edebilecek unsurlardan kolayca kurtulabilmenize yardımcı oluyor. HighGenic kalitesiyle ulaşabileceğiniz ve size çarpıcı bir temizlik deneyimi yaşatan en önemli ve ekonomik ürünler ise şu şekilde sıralanıyor:

  • HighGenic Sirkelim Sirkeli Temizleyici: 750 ml, 1 L, 2.5 L gibi seçenekleri bulunan sirkeli limonlu temizleyiciyle fayans, ahşap, kumaş gibi farklı tipteki yüzeylerin tamamını kolayca silebilir ve kusursuz temizliğe ulaşabilirsiniz.
  • HighGenic Ahşap Temizleyici: 1 ve 2.5 L’lik ambalajlarda satılan ahşap temizleyiciyi tercih ederek parkelerinizi, mobilyalarınızı ve laminantları etkili bir şekilde temizleyebilir, yaşam alanınıza ferah bir koku kazandırabilirsiniz.
  • HighGenic Silikonlu Temizleyici: 1 L ve 2.5 L’lik ambalajlarda satılan silikonlu temizleyicilerle arabanızı, mobilyalarınızı, metal ve kumaş yüzeyleri kusursuz bir temizlikle tanıştırabilirsiniz.
  • Narspirin: 750 ml, 1 L, 5 L gibi ambalaj seçenekleri bulunan HighGenic Narspirin’le beyaz eşyalarınızı, mobilyalarınızı, ahşap ve kumaş yüzeylerinizi kolayca temizleyebilir, lekelerden ve kirlerden kurtulabilirsiniz.
  • HighGenic Leke Çıkarıcı: 1 L ve 2,5 L seçeneklerine sahip olan, HighGenic’e ait formülüyle fark yaratan leke çıkarıcıları tercih ederek kıyafetlerinizdeki, koltuklarınızdaki, halılarınızdaki ve kumaş döşemelerinizdeki her türlü lekeyi zahmetsiz bir şekilde çıkarabilirsiniz.

HighGenic’te fayans, ahşap, derz dolgusu, PVC gibi farklı yüzeylerde ve çamaşırlarınızda kullanabileceğiniz pek çok ürün sizi bekliyor. Siz de sertifikasız açık temizlik ürünleri ile sağlığınızı riske atmaktan kaçınmak için HighGenic imzalı sertifikalı ve ekonomik seçeneklere yönelebilirsiniz. Dilerseniz büyük boy HighGenic ürünlerini tercih ederek tasarrufunuzu daha da ileri noktalara taşıyabilirsiniz. 

DİĞER YAZILAR TÜM YAZILARI GÖRÜN